Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

GUKS Orzeł Sypniewo 3-1 Błękitni Raciąż
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Ocenianie zawodników

Korona Karolinowo - GUKS Orzeł Sypniewo     •     3:5     •     2017-11-11 13:00:00


Patryk Żebrowski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Michał Sztąberski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Hubert Stepnowski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Damian Rekosz


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Przemysław Marcińczyk

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Paweł Glinka


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Marcin Gutowski



Asysty:   2
Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Mateusz Turek



Asysty:   1
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Adrian Beczak


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Paweł Zalewski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Rafał Ostrowski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Karol Żebrowski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Patryk Sypniewski


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Artur Rawa



Asysty:   1
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Marek Suski

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Najbliższe spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Kurpik Kadzidło
GUKS Orzeł Sypniewo   Kurpik Kadzidło
2018-10-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
2018-10-13, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
ALDO Bartnik Myszyniec - UKS Boruta Kuczbork
Świt Baranowo - GKS Pokrzywnica
Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń
GUKS Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło
Narew Ostrołęka - Korona Karolinowo
Pełta Karniewo - KS Wąsewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Korona Karolinowo 3:0 Świt Baranowo
KS Wąsewo 0:0 Błękitni Raciąż
Konopianka Konopki 3:0 Narew Ostrołęka
GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck 3:7 ALDO Bartnik Myszyniec
Rzekunianka Rzekuń 8:1 Pełta Karniewo
Kurpik Kadzidło 2:2 UKS Boruta Kuczbork

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 351, wczoraj: 419
ogółem: 1 480 987

statystyki szczegółowe