Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Losowa galeria

TURNIEJ MŁODZIKÓW
Ładowanie...

Ankiety

Czy drużyna awansuje do ligi okręgowej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

15:00 Mecz ligowy

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

02

05-2018

środa

03

05-2018

czwartek

Strzelcy w historii klubu

  Stan na 5 Listopada 2016
 

LP. Imię i Nazwisko  Ilość Bramek
1 Chełchowski Jarosław 224
2 Gutowski Marcin 197
3 Glinka Paweł 134
4 Rawa Artur 104
5 Chodkowski Krzysztof 84
6 Chełchowski Sławomir 75
7 Popielarski Andrzej 74
8 Olkowski Jarosław 45
9 Dzbeński Paweł 32
10 Mierzejewski Adam 29
11 Gutowski Piotr 28
12 WALKOWER 25
13 Pyskło Robert 24
14 Szewczak Paweł 23
15 Turek Mateusz 23
16 Mierzejewski Marcin 20
17 Matłach Krzysztof 19
18 Chełchowski Adam 18
19 Piotrowski Andrzej 17
20 Rawa Jacek 15
21 SAMOBÓJCZE 14
22 Beczak Adrian 14
23 Kołakowski Szymon 13
24 Zalewski Paweł 13
25 Niestępski Paweł 12
26 Glinka Rafał 11
27 Mizerek Tomasz 11
28 Sztąberski Michał 11
29 Zęgota Tomasz 10
30 Biedrzycki Marek 9
31 Gisztarowicz Michał 9
32 Kuczewski Mariusz 9
33 Pragacz Mateusz 9
34 Obłudka Daniel 9
35 Walat Łukasz 8
36 Pyskło Arkadiusz 8
37 Kaczorek Wojciech 8
38 Żołyński Jarosław 8
39 Piotrowski Piotr 7
40 Cyranowicz Wojciech 7
41 Sypniewski Patryk  7
42 Wielechowski Adam 6
43 PodsiadlikTomasz 6
44 Łasiewicki Karol 6
45 Kaczmarczyk Michał 6
46 Kubacz Michał 5
47 Fedor Damian 5
48 Olesiński Rafał 5
49 Kuciński Damian 5
50 Kruk Paweł 5
51 Żebrowski Patryk 5
52 Bystrzak Jarosław 4
53 Traczewski Andrzej 4
54 Łasiewicki Michał 4
55 Popsuj Piotr 4
56 Śmieciński Daniel 4
57 Ostrowski Rafał 4
58 Dworecki Daniel 4
59 Podsiadlik Andrzej 3
60 Mierzejewski Paweł 3
61 Popsuj Paweł 3
62 Jastrzębski Damian 3
63 Stepnowski Łukasz 3
64 Działak Bartosz 3
65 Pruszkowski Mateusz 3
66 Kukliński Cezary 3
67 Włodarski Kamil  3
68 Rekosz Andrzej  2
69 Sikora Mateusz 2
70 Świercz Krzysztof 2
71 Chełchowski Tomasz 2
72 Podpora Sławomir 2
73 Kania Kamil 2
74 Jastrzębski Kazimierz 2
75 Kluczek Tomasz 2
76 Milewski Marcin 2
77 Dąbrowski Piotr 2
78 Majkowski Konrad 2
79 Gosiewski Marcin 2
80 Guzowski Marcin 2
81 Chaberek Jakub 2
82 Błach 1
83 Komorowski Łukasz 1
84 Majkowski Dawid 1
85 Podpora Sebastian 1
86 Szeligowski Paweł 1
87 Artyfikiewicz Andrzej 1
88 Biedrzycki Arkadiusz 1
89 Tofel Artur 1
90 Rząp Artur 1
91 Podsiadlik Marcin 1
92 Mulawka Jacek 1
93 Grabowski Adam 1
94 Koneckiewicz Paweł 1
95 Tarasiewicz 1
96 Orłowski Daniel 1
97 Gamdzyk Adam 1
98 Orzoł Patryk 1
99 Zabielski Arkadiusz 1
100 Gontarz 1
101 Marcińczyk Przemysław 1
     
     

 

 

Najbliższe spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Świt Baranowo
GUKS Orzeł Sypniewo   Świt Baranowo
2018-04-29, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Pokrzywnica 6:2 GUKS Orzeł Sypniewo
2018-04-22, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
ALDO Bartnik Myszyniec - Kurpik Kadzidło
Korona Karolinowo - ŻAK Szreńsk
Konopianka Konopki - Kryształ Glinojeck
Paf Płońsk - Rzekunianka Rzekuń
Jutrzenka Unieck - UKS Boruta Kuczbork
KS Wąsewo - GKS Pokrzywnica
GUKS Orzeł Sypniewo - Świt Baranowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Kurpik Kadzidło 1:3 Rzekunianka Rzekuń
Świt Baranowo 0:4 Paf Płońsk
Kryształ Glinojeck 1:0 KS Wąsewo
GKS Pokrzywnica 6:2 GUKS Orzeł Sypniewo
UKS Boruta Kuczbork 0:0 Konopianka Konopki
ŻAK Szreńsk 1:2 Jutrzenka Unieck
ALDO Bartnik Myszyniec 4:0 Korona Karolinowo

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 186, wczoraj: 224
ogółem: 1 432 891

statystyki szczegółowe