Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

GUKS Orzeł Sypniewo 3-1 Błękitni Raciąż
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Strzelcy w historii klubu

  Stan na 5 Listopada 2016
 

LP. Imię i Nazwisko  Ilość Bramek
1 Chełchowski Jarosław 224
2 Gutowski Marcin 197
3 Glinka Paweł 134
4 Rawa Artur 104
5 Chodkowski Krzysztof 84
6 Chełchowski Sławomir 75
7 Popielarski Andrzej 74
8 Olkowski Jarosław 45
9 Dzbeński Paweł 32
10 Mierzejewski Adam 29
11 Gutowski Piotr 28
12 WALKOWER 25
13 Pyskło Robert 24
14 Szewczak Paweł 23
15 Turek Mateusz 23
16 Mierzejewski Marcin 20
17 Matłach Krzysztof 19
18 Chełchowski Adam 18
19 Piotrowski Andrzej 17
20 Rawa Jacek 15
21 SAMOBÓJCZE 14
22 Beczak Adrian 14
23 Kołakowski Szymon 13
24 Zalewski Paweł 13
25 Niestępski Paweł 12
26 Glinka Rafał 11
27 Mizerek Tomasz 11
28 Sztąberski Michał 11
29 Zęgota Tomasz 10
30 Biedrzycki Marek 9
31 Gisztarowicz Michał 9
32 Kuczewski Mariusz 9
33 Pragacz Mateusz 9
34 Obłudka Daniel 9
35 Walat Łukasz 8
36 Pyskło Arkadiusz 8
37 Kaczorek Wojciech 8
38 Żołyński Jarosław 8
39 Piotrowski Piotr 7
40 Cyranowicz Wojciech 7
41 Sypniewski Patryk  7
42 Wielechowski Adam 6
43 PodsiadlikTomasz 6
44 Łasiewicki Karol 6
45 Kaczmarczyk Michał 6
46 Kubacz Michał 5
47 Fedor Damian 5
48 Olesiński Rafał 5
49 Kuciński Damian 5
50 Kruk Paweł 5
51 Żebrowski Patryk 5
52 Bystrzak Jarosław 4
53 Traczewski Andrzej 4
54 Łasiewicki Michał 4
55 Popsuj Piotr 4
56 Śmieciński Daniel 4
57 Ostrowski Rafał 4
58 Dworecki Daniel 4
59 Podsiadlik Andrzej 3
60 Mierzejewski Paweł 3
61 Popsuj Paweł 3
62 Jastrzębski Damian 3
63 Stepnowski Łukasz 3
64 Działak Bartosz 3
65 Pruszkowski Mateusz 3
66 Kukliński Cezary 3
67 Włodarski Kamil  3
68 Rekosz Andrzej  2
69 Sikora Mateusz 2
70 Świercz Krzysztof 2
71 Chełchowski Tomasz 2
72 Podpora Sławomir 2
73 Kania Kamil 2
74 Jastrzębski Kazimierz 2
75 Kluczek Tomasz 2
76 Milewski Marcin 2
77 Dąbrowski Piotr 2
78 Majkowski Konrad 2
79 Gosiewski Marcin 2
80 Guzowski Marcin 2
81 Chaberek Jakub 2
82 Błach 1
83 Komorowski Łukasz 1
84 Majkowski Dawid 1
85 Podpora Sebastian 1
86 Szeligowski Paweł 1
87 Artyfikiewicz Andrzej 1
88 Biedrzycki Arkadiusz 1
89 Tofel Artur 1
90 Rząp Artur 1
91 Podsiadlik Marcin 1
92 Mulawka Jacek 1
93 Grabowski Adam 1
94 Koneckiewicz Paweł 1
95 Tarasiewicz 1
96 Orłowski Daniel 1
97 Gamdzyk Adam 1
98 Orzoł Patryk 1
99 Zabielski Arkadiusz 1
100 Gontarz 1
101 Marcińczyk Przemysław 1
     
     

 

 

Najbliższe spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Kurpik Kadzidło
GUKS Orzeł Sypniewo   Kurpik Kadzidło
2018-10-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
2018-10-13, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
ALDO Bartnik Myszyniec - UKS Boruta Kuczbork
Świt Baranowo - GKS Pokrzywnica
Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń
GUKS Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło
Narew Ostrołęka - Korona Karolinowo
Pełta Karniewo - KS Wąsewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Korona Karolinowo 3:0 Świt Baranowo
KS Wąsewo 0:0 Błękitni Raciąż
Konopianka Konopki 3:0 Narew Ostrołęka
GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck 3:7 ALDO Bartnik Myszyniec
Rzekunianka Rzekuń 8:1 Pełta Karniewo
Kurpik Kadzidło 2:2 UKS Boruta Kuczbork

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 381, wczoraj: 419
ogółem: 1 481 017

statystyki szczegółowe