Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-01-03 Okres przygotowawczy
  • 2019-01-03 Rok 2018
  • 2018-12-24 Świąteczne życzenia
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Konopianka Konopki - Rzekunianka Rzekuń 2:1
  • Korona Karolinowo - Jutrzenka Unieck 2:0
  • GKS Pokrzywnica - Pełta Karniewo 2:0
  • Kurpik Kadzidło - Błękitni Raciąż 1:1
  • UKS Boruta Kuczbork - Narew Ostrołęka 4:2
  • GUKS Orzeł Sypniewo - Świt Baranowo 0:0
  • KS Wąsewo - ALDO Bartnik Myszyniec 4:2
  •        

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

GUKS Orzeł Sypniewo 3-1 Błękitni Raciąż
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Jarek Żołyński bramkarz 14 0 0 0 1 0 1252 90
2. Piotr Jastrzębski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Patryk Laćkowski bramkarz 6 0 0 0 0 0 458 77
4. Patryk Żebrowski obrońca 23 1 1 0 2 0 1987 87
5. Michał Sztąberski obrońca 23 0 1 0 8 0 2045 89
6. Daniel Śmieciński obrońca 4 0 0 0 1 0 313 79
7. Hubert Stepnowski obrońca 16 0 0 0 0 0 612 39
8. Damian Rekosz obrońca 12 0 1 0 0 0 952 80
9. Marcin Guzowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Mariusz Grodzki obrońca 12 2 0 0 0 0 958 80
11. Łukasz Ziemek obrońca 11 0 0 0 2 0 760 70
12. Budny obrońca 1 0 0 0 0 0 20 20
13. Bartłomiej Pichała obrońca/pomocnik 6 0 0 0 0 0 56 10
14. Przemysław Kaczyński obrońca/pomocnik 7 0 0 0 0 0 382 55
15. Przemysław Marcińczyk obrońca/pomocnik 6 0 2 0 0 0 283 48
16. Paweł Glinka pomocnik 23 2 3 0 2 0 1101 48
17. Marcin Gutowski pomocnik 24 11 20 0 1 0 1871 78
18. Mateusz Turek pomocnik 17 5 9 0 2 0 1336 79
19. Adrian Beczak pomocnik 24 2 1 0 3 0 1822 76
20. Paweł Zalewski pomocnik 20 0 6 0 5 0 1557 78
21. Rafał Ostrowski pomocnik 24 0 0 0 0 0 1677 70
22. Karol Żebrowski pomocnik/napastnik 24 8 4 0 0 0 1859 78
23. Patryk Sypniewski pomocnik/napastnik 24 7 6 0 0 0 1791 75
24. Daniel Stepnowski pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 0 8 4
25. Artur Rawa napastnik 24 39 5 0 2 0 2140 90
26. Damian Prusaczyk napastnik 4 0 0 0 0 0 58 15
27. Marek Suski napastnik 7 0 0 0 0 0 147 21
28. Mikołaj Pieniek napastnik 1 0 0 0 0 0 44 44

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Marcin Gutowski Trener
2. Roman Gisztarowicz Kierownik
3. Zenon Mierzejewski Trener młodzieży
4. Marek Chrzanowski Asystent
5. Alicja Komorowska Opieka medyczna
6. Paweł Żbikowski Prezes
7. Urszula Mierzejewski Opieka medyczna

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Świt Baranowo
GUKS Orzeł Sypniewo 0:0 Świt Baranowo
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Konopianka Konopki 2:1 Rzekunianka Rzekuń
Korona Karolinowo 2:0 Jutrzenka Unieck
GKS Pokrzywnica 2:0 Pełta Karniewo
Kurpik Kadzidło 1:1 Błękitni Raciąż
UKS Boruta Kuczbork 4:2 Narew Ostrołęka
GUKS Orzeł Sypniewo 0:0 Świt Baranowo
KS Wąsewo 4:2 ALDO Bartnik Myszyniec

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 325, wczoraj: 307
ogółem: 1 518 673

statystyki szczegółowe