środa

Aktualności

Wąsewo za słabe na Orła !

• autor: franio24, 2016-09-04 20:02

W III kolejce Orzeł Sypniewo pokonuje KS Wąsewo, aż (5:2) i kolejne punkty wędrują na konto Orła !. Po pierwszej połowie było po 1:1, natomiast to druga połowa pokazała kto jest lepszy w tym spotkaniu !

Bramki dla Orła trafili : 3x Artur Rawa, Patryk Sypniewski oraz Mateusz Turek
Asystowali przy bramkach : 2x Paweł Zalewski, Marcin Gutowski oraz Mateusz Turek ( więcej w rozwinięciu )

Na spotkanie z KS Wąsewem wychodzimy praktycznie w identycznym składzie jak poprzedni poza małymi poprawkami, od prawej : Jarek Żołyński, Kamil Włodarski, Michał Sztąberski, Patryk Żebrowski, Daniel Śmieciński, Marcin Gutowski, Adrian Beczak, Paweł Zalewski, Mateusz Turek, Paweł Glinka, Artur Rawa, natomiast na ławce znajdują się również : Damian Rekosz, Patryk Sypniewski, Daniel Dworecki, Paweł Kruk, Jakub Chaberek

Rozpoczynamy 3 rundę kolejki i w dobry sposób wchodzimy w mecz, na samym początku mamy już 2 - 100% sytuację, które powinny nam dać już prowadzenie nad drużyną przeciwną, lecz nie wykorzystujemy tych akcji. Zaledwie 15' później do siatki rywali trafia Artur Rawa,który otrzymuje podanie od Marcina Gutowskiego, świetne przyjęcie i strzał (0:1). Po bramce przysiedliśmy, przestaliśmy się komunikować i to pozwoliło przeciwnikom na strzelenie nam bramki wyrównującej tuż przed przerwą. Duże zamieszanie zrobiło się w naszym polu karnym, który to zawodnik Wąsewo łatwo ograł naszych 3 obrońców i oddał strzał, niestety nasz bramkarz w tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia (1:1) .
Po przerwie wychodzimy bardziej mobilizowani do walki o cenne 3 pkt. W drugiej połowie 60' po świetnej wymianie piłki w środkowej części boiska przez Pawła Zalewskiego oraz Adriana Beczaka, który podaje na skrzydło do Marcina Gutowskiego, ten schodzi w pole karne i wykłada na pustą bramkę do Mateusza Turka, a ten kieruje piłkę wprost w bramkę (1:2). Na kolejne bramki nie musieliśmy długo czekać, Paweł Zalewski świetne kieruje piłkę wprost pod nogi  naszego Napastnik Artur Rawa, który pokonuje zwodem obrońców drużyny przeciwnej i strzela kolejną bramkę (1:3). W 75' po odbiorze w ataku, nasza drużyna szybko wykonuje kontrę na drużynie z Wąsewa, Mateusz Turek długim podaniem podaje do Artura Rawy, a ten świetnie dysponujący tego spotkania kończy akcję niczym innym jak zdobytym goleeeeem ! (1:4)  Kolejny Hat-Trick naszego napastnika w tym sezonie !. KS Wąsewo się nie poddawało nadal naciskali i w 79' ze wrzutki grasz Wąsewa w polu karnym oddaje piękny strzał z przewrotki ale na posterunku był nie kto inny jak Jarek Żołyński, który był świetnie ustawiony. W 86' pomyłka naszego bramkarza, obrońcy podają na spokojnie do Jarka, a ten przyjął piłkę i nie zdążył ją oddać nabijając napastnika Wąsewa, piłka odbija się od niego delikatnie w lewy sektor boiska, dopada do niej ten sam zawodnik i pokonuje naszego bramkarza (2:4). W doliczonym czasie gry, po zmianie Artura Rawy, Patryk Sypniewski świetnie ustawiony na lini połowy wychodzi sam na sam z bramkarzem drużyny z powiatu ostrowskiego, z idealnym spokojem kieruje piłkę do siatki rywali (2:5). I tak o to nasza drużyna cieszy się z kolejnych ważnych punktów.
Świetne zmiany w naszym zespole dokonali Damian Rekosz, Paweł Kruk, Patryk Sypniewski oraz Jakub Chaberek. Możemy w ten sposób liczyć na naszych kolegów bo każdy jest świetnie przygotowany i z pewnością zostawi całego siebie na boisku ! Jesteśmy Drużyną ;)

KS Wąsewo 2:5 Orzeł Sypniewo

Bramki: 3x Artur Rawa, Mateusz Turek, Patryk Sypniewski
Asysty: 2x Marcin Gutowski, 2x Paweł Zalewski, Mateusz Turek