Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej !

• autor: franio24, 2016-11-10 12:23

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej nasza drużyna zdobywa kolejne 3 punkty na własnym obiekcie i kończy rozgrywki na pozycji lidera ! Nasz zespół na własnym obiekcie jest nie omylny !

Orzeł Sypniewo 3:1 Pełta Karniewo

Bramki zdobywali : Paweł Glinka, 2x Artur Rawa
Asystowali : Marcin Gutowski, Daniel Śmieciński ( więcej w rozwinięciu )

Ostatni mecz w rundzie jesiennej rozgrywamy w składzie :  Konrad Kotowski, Przemysław Marcińczyk, Damian Rekosz, Patryk Żebrowski, Daniel Śmieciński (61'), Paweł Zalewski, Adrian Beczak, Paweł Glinka(88'), Patryk Sypniewski(51'), Marcin Gutowski (88'), Artur Rawa, na ławce rezerwowych : Michał Sztąberski(88'), Paweł Kruk(88'), Jakub Chaberek (51'), Marcin Guzowski (61').

Rozpoczynamy mecz z rozluźnieniem i z lekkim zlekceważeniem rundy przeciwnej. Natomiast na pierwszą bramkę nie czekaliśmy zbyt długo, gdyż już w 3' spotkania podaniem z prawej strony po pisał się Marcin Gutowski, który dolnym podaniem wzdłuż boiska kieruje piłkę do Pawła Glinki, a ten pokonuje bramkarza ( 1:0 ). Orzeł grał spokojnie i powoli wyprowadzał ataki z obrony,natomiast Pełta Karniewo się broniła i próbowała stworzyć jakąś kontrę lecz bez powodzenia. W 33' kolejną bramkę zdobywa drużyna Gospodarzy, z lewego sektora boiska Daniel Śmieciński dostrzega Artura Rawę, wrzuca w pole karne, a Artur Rawa pokonuje bramkarza ( 2:0 ). Do końca połowy Orzeł miał kilka dogodnych sytuacji bramkowych jak sam na sam lecz bramkarz z Pełty wielokrotnie w tym spotkaniu popisał się świetną dyspozycją tego dnia, natomiast Pełta miała 1 groźną sytuację lecz nasz bramkarz Konrad Kotowski był świetnie ustawiony. W drugiej odsłonie obie strony zdobyły po bramce dla swojego zespołu. Pierw bramkę kontaktową zdobywają gracze z Karniewa w 76' , Dawid Świętorecki kiwa naszego obrońcę zakładając mu 'dziurkę' i oddaje ładny strzał przy słupku ( 2:1 ). Ostatnią bramkę w  tym meczu jak i tej rundzie zdobywa nasz najlepszy snajper Artur Rawa w 84', który oddaje strzał w poprzeczkę ale na szczęście piłka wraca do jego nóg i poprawia się już skutecznie ( 3:1 ).

Orzeł Sypniewo 3:1 Pełta Karniewo

Bramki zdobyli : Paweł Glinka, 2x Artur Rawa
Asystowali : Marcin Gutowski, Daniel Śmieciński

Orzeł liderem rundy jesiennej !
Zawodnicy oraz zarząd miał co świętować ;)

Dziękujemy działaczom, prezesom oraz wszystkim sympatykom Orła za doping i wsparcie !

Podsumowanie rundy jesiennej już niebawem ;)

autor: ~były 2016-11-11 09:22:42

avatar brawa dla wszystkich piłkarzy klubu oraz trenerów działaczy,prezesów powodzenia

autor: ~Lego 2016-11-12 10:47:46

avatar i znów zwycięstwo bez Żołyńskiego w składzie ...
tylko sie cieszyc takim obrotem sprawy dawno mówiłem że młodzi musza grac

autor: ~Do Lego 2016-11-12 16:48:57

avatar Coś ty się tak uczepił tego Żołyńskiego ?