Zawodnik jesieni !

• autor: franio24, 2017-02-07 16:01

Najwyższy czas zakończyć ankietę przeprowadzoną na naszej stronie klubowej na temat Zawodnika jesieni swojej pozycji ! ( więcej w rozwinięciu )

Tak jak w temacie nadszedł czas poinformowania i podsumowania, który zawodnik według głosujących został Najlepszym zawodnikiem jesieni na swojej pozycji !

Napastnikiem jesieni został bezkonkurencyjnie Artur Rawa ( typowa 9 ), który w sezonie jesiennym zdobył dla naszego klubu, aż 17 bramek oraz 3 asysty. Spędzając na boisku 874 minuty. Artur Rawa wychowanek Orła, który pnie się wzwyż w Historii Strzelców Klubu.

Najlepszym pomocnikiem według głosujących został Adrian Beczak ( defensywny Pomocnik ), wychowanek Orła oraz wieloletni zawodnik drużyny. Zanotował w rundzie jesiennej 12 spotkań, 1 bramkę oraz 2-wie asysty, spędzając na boisku 1038 minut. Nie ustrzelił zbyt wiele bramek czy też asyst ale zdecydowanie jest najlepszym odbierającym pomocnikiem defensywny w naszym zespole !.

Obrońcą rundy jesiennej zostaje Patryk Żebrowski ( Stoper ), który w tych rozgrywkach rozegrał 12 spotkań, pomimo że nie pozwala przeciwnikowi dotrzeć do bramki potrafi również strzelić bramkę zarówno z głowy jak i stopą ( w tym 3 bramki ). Na boisku spędził 1073 minut.

Na koniec Bramkarz od którego najpierw trener ustala skład. Według głosujących, najlepszym Bramkarzem rundy jesiennej został Konrad Kotowski, który świetnie sprawuje się w bramce, po prostu kot na swoim stanowisku ;). Spędzony czas pomiędzy słupkami w rundzie to 368 minut.

Oczywiście cały zespół świetnie spisał się w rundzie jesiennej ale głosujący mają swoich ulubieńców. Serdecznie gratulujemy oraz już zapraszamy do głosowania w ankiecie " Na którym miejscu zakończy sezon drużyna Orzeł Sypniewo ".

Już niebawem informacje na temat pierwszego sparingu kontrolnego, drużyną przeciwną z którą przyjdzie nam się sprawdzić po raz pierwszy będzie zespół z Baranowa " Świt Baranowo ".