Aktualności

Czwarta kolejka za Nami!

• autor: MateuszT, 2017-09-10 21:10

Kolejny wyjazd do Glinojecka i kolejny powrót bez punktów !

Wracamy bez punktów z Glinojecka , po dobrej pierwszej połowie i niezbyt udanej drugiej przegrywamy z Kryształem 3:0 .

Początek spotkania to wyrównany fragment , dużo walki . Po 15 minutach , w końcu coś zaczęło się dziać pod bramką gospodarzy ,bardzo ładną akcję środkiem boiska zagrali Sypniewski z Turkiem (powrót do pierwszego składu po kontuzji ), po szybkiej wymianie podań między zawodnikami i odegraniu Patryka piętką, Mateusz zdecydował się na strzał z około 20 metrów zewnętrzną częścią stopy . Piłka uderzyła w słupek i niefortunnie przeleciała wzdłuż linii bramkowej . Goście swoją najgroźniejsza sytuację w tym czasie, mieli po rzucie wolnym sprzed pola karnego ,który , jednak nie zagroził w znaczący sposób bramce strzeżonej przed Żołynskiego. Kolejny fragment meczu to gra obu drużyn szybką piłką na tzw. jeden dwa kontakty ,przy której dochodziło do bardzo dużej ilości fauli .

Ostatni kwadrans pierwszej połowy to zmarnowane okazje Naszego zespołu. Po ciekawych zagraniach z pierwszej piłki , środkowi pomocnicy kilkakrotnie prostopadłyni podaniami obsłużyli dogodnie naszych zawodników ofensywnych , niestety piłka po ich strzałach nie znalazła drogi do bramki strzeżonej przez bramkarza gospodarzy . Natomiast w ostatniej akcji pierwszej połowy , prawy boczny pomocnik wykorzystuje błąd Naszej defensywy ,schodzi do środka i strzałem ustala wynik pierwszej połowy.

Podsumowując pierwszą połowę , obie drużyny zagrały z dużą determinacją ,obie starały sie stworzyć klarowne sytuację , mam udało się to przynajmniej 3 krotnie ale niestety to gospodarze zeszli do szatni z jednobramkową zaliczką.

Początek drugiej połowy to chaotyczna gra Naszej drużyny , która była spowodowana agresywną grą gospodarzy . Piłkarze z Glinojecka wyszli na drugą połową z ogromną determinacją , co przełożyło się na przebieg drugiej połowy . Po jednej z prób wyprowadzenia piłki , zawodnik gospodarzy przejął piłkę , rzucił w boczny sektor i po zagraniu bocznego pomocnika padła bramka na 2:0. Kolejne minuty spotkania , wyglądały następująco .

Zawodnicy Orła próbowali grać długą piłką , jednak defensywa Glinojecka spisywała się bez zarzutu. Jedyną sytuację w drugiej połowie , miał Rawa , jednak jego strzał z okolo 13metrów obronił bramkarz , który w tym spotkaniu zaliczył kilka bardzo ważnych interwencji .

Końcowe minuty spotkania to dalej mecz walki z przewagą gospodarzy , którzy udokumentowali swoją przewagę golem z rzutu karnego. Ustalając wynik spotkania .

Reasumując cały mecz  , kto wie jakby ułożył się mecz gdyby w pierwszej połowie padła bramka dla naszego zespołu. Jednak gratulacje należą się drużynie z Glinojecka za zwycięstwo .Było to bardzo ciekawe widowisko dla publiczności , obie drużyny pokazały charakter , jak również kilka bardzo ciekawych zagrań . Jednak tym razem wygrala druzyna gospodarzy , oby ta sytuacja powtórzyła się na wiosnę i to znowu drużyna gospodarzy wygra, z tą różnicą , że na wiosnę to drużyna Orła Sypniewo będzie gospodarzem spotkania .

Kryształ Glinojeck 3-0 Orzeł Sypniewo

Skład Orłą: Żołyński , P.Żebrowski , Sztąberski , Ostrowski , Rekosz , Beczak , Turek , Glinka , Sypniewski , K.Żebrowski , Rawa

Zagrali również:Gutowski , Prusaczyk ,H. Stepnowski , Pichała