Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Nowa galeria
brak zdjęć

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Trening 19:00

Mecz spaingowy z Orzyc Chorzele (wyjazd) 16:00

pon.

26 urodziny obchodzi Marcin Guzowski

Zwycięstwo z Koroną Karolinowo

• autor: MateuszT, 2017-11-13 06:51

Awans na 2 miejsce w tabeli!

Korona Karolinowo 3-5 GUKS Orzeł Sypniewo

Spotkanie rozpoczeliśmy w składzie:

Glinka, Rekosz, K.Żebrowski, Sztąberski, Stepnowski,Turek, Zalewski , Rawa, Sypniewski, K.Żebrowski, Gutowski

Zagrali również:

Beczak, Ostrowski, Marcińczyk , Suski

Wynik po pierwszej połowie był już zostrzygnięty schodziliśmy do szatni z pięcio bramkową zaliczką po golach:

• 2x Rawa, 2x Turek, Gutowski ,

przy których asystowali :

• 2x Gutowski  i Rawa.

Pierwsza akcja bramkowa  wyglądała następująco. Rzut wolny na połowie przeciwnika Gutowski wrzuca piłkę w pole karne, a tam Rawa, wyskakuje najwyżej i kieruje głową piłkę do bramki. W kolejnej akcji bramkowej Rawa odwdzięcza się posyłając prostopadłą piłkę Gutowskiemu, a ten pakuje ją do bramki. Warto podkreslić,że  w tej akcji swój udział miał prawie cały zespół zaczynąjąc od linii defensywnej. Na kolejnego gola długo nie musieliśmy czekać, mianowicie na około 18 metrze Turek przejął piłkę, oszukał dwóch rywali i uderzył lewą nogą w róg bramki strzeżonej przez bramkarza gospodarzy i po około 25 minutach mieliśmy 3:0. Następnie drużyna gospodarzy miała swoją okazję do strzelenia bramki z rzutu karnego, ale nasz bramkarz Paweł Glinka obronił rzut karny i dobitkę, pozostając przez pierwszą połowę z czystym kontem. W kolejnych akcjach brakowało dokładności obu drużynom. Na 4:0 podwyższył Rawa, który ponownie skierował piłkę głową do bramki, po zagraniu Gutowskiego. Wynik pierwszej połowy ustalił Turek , który wykorzystał zamieszanie powstałe w wyniku rzutu rożnego i z około 15 metra uderzył zewnętrzną cześcią stopy w prawy dolny róg bramki.

Druga połowa naszej drużyny nie wyglądała już tak dobrze, weszło rozluźnienie, mniejsza determinacja, wynikająca z wyniku pierwszej połowy i to goście strzelili 3 bramki . My mieliśmy również swoje sytuacje , między innymi lob Artura, który minimalnie minął bramkę, czy też strzał z dystansu Turka, który bramkarz sparował nad poprzeczkę.

W taki sposób, zwycięstwem w Karolinowie kończymy rundę jesienną na 2 miejscu w lidze, ale artykuł odnośnie sytuacji ligowej zamieścimy później.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Orzyc Chorzele   GUKS Orzeł Sypniewo
2018-07-22, 16:00:00

Chorzele

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Narew Ostrołęka - GUKS Orzeł Sypniewo
Błękitni Raciąż - UKS Boruta Kuczbork