Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

07-2018

piątek

Trening 19:00

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Mecz spaingowy z Orzyc Chorzele (wyjazd) 16:00

23

07-2018

pon.

26 urodziny obchodzi Marcin Guzowski

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej

  • autor: MateuszT, 2017-11-20 11:56

2 Miejsce Po Rundzie Jesiennej!

Przyszedł czas na podsumowanie rundy jesiennej.

             Ambicje i cele dotyczące rundy były zdecydowanie wyższe, niestety trenerowi Gutowskiemu plany pokrzyżowały na pewno kontuzje, które spotkały głównie zawodników z formacji środkowej. Zarówno Paweł Zalewski jak i Mateusz Turek mieli problemy z kolanem, do tego z problemem stawu skokowego borykał się Patryk Sypniewski. Problemy były również na innych formacjach, ale i cykliczność ich  była rzadsza, w wyniku czego trener był zmuszony do częstych rotacji w składzie.Mino tego udało mu się zorganizować tak skład, że zajmujemy teraz 2 miejsce za co należą mu się podziękowania

            Innym aspektem, który występuje prawie w kązdej drużynie na tym poziomie "7 ligi mistrzów" są nieobecności kadrowe, spowodowane pracą zawodową bądź chęcią podniesienia kwalifikacji przez zawodników na uczelniach wyższych.

           Patrząc na problemy jakie wystąpiły w rundzie jesiennej pozycja jest satysfakcjonująca mianowicie zajmujemy 2 miejsce z 28 punktami, niestety analizując   stratę punktową do lidera z Glinojecka, która wynosi 8 punktów, ta sytuacja nie wygląda już tak dobrze. Jednak kierując wzrok z perspektywą w rundę wiosenną, mamy nadzieję, że uda nam się dogonić lidera i powalczyć o awans do ligi okręgowej, ale będzie to możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy trener Gutowski i zarząd na czele z Panem Romanem Gisztarowiczem będzie miał do dyspozycji całą kadrę oraz wystarczającą ilośc zawodników na treninach, aby móc trenować zgodnie z własną wizją.

           Strata dużej ilości punktów do lidera, podrażniła nasze ambicje i w rundzie wiosennej postaramy się zrekompensować pokazując, że stać nas na awans od początku rundy.

           Reasumując, szkoda kilku spotkań, w których traciliśmy punkty w dziecinny sposób rażąc nieskutecznością bądź głupimi błędami nieporozumienia w defensywie. W najbliższych dniach zostaną przedstawione dane dotyczące statystyk zawodników drużyny Orła w postaci:

  • zawodników, którzy pokonywali bramkarzy rywali,
  • graczy, którzy asystowali kolegom przy strzelonych bramkach,
  • piłkarzy, którzy zagrali w rundzie jesiennej,
  • graczy, którzy nadużyli agresji, bądź za dużo dyskutowali z sędzią i zostali ukarani kartkami oraz wspomnimy, którzy zawodnicy przewdodzą w punktacji kanadyjskiej w drużynie z Sypniewa.

 

 


  • Komentarzy [7]
  • czytano: [222]
 

autor: ~do Mateusz 2017-11-20 19:33:08

avatar Opisz jeszcze to, że nie mamy gdzie trenować bez oświetlenie za dużo nie zrobimy czy to z młodzieżą czy seniorami. A druga sprawa nie mamy orlika ani hali tak jak to jest w innych gminach.


autor: ~MateuszT 2017-11-20 21:54:09

avatar Wyszło mi to z głowy jest to kolejny bardzo ważny czynnik, o którym trzeba wspomnieć, bez warunków nie ma o czym mówić


autor: ~anonim 2017-11-22 15:42:36

avatar duże oczekiwania spotkały się z małą weryfikacją. kilka bolesnych strat punktów owocowało dryfowaniem między trzecim a czwartym miejscem w tabeli . skończyło się na pozycji wicelidera z dużą stratą do glinojecka. tą lokatę można chyba uznać za sukces choć temat awansu to raczej mrzonki. skarżycie się na infrastrukturę która w innych gminach jest lepsza. trzeba jednak powiedzieć że obiekt i boiska treningowe bayernu monachium nie są jak widać potrzebne do tego by radzić sobie dobrze. jeśli jednak uważacie że jest to istotne, uwagi kierujcie do zwierzchności. skoro można wybudować halę w gąsewie dla piątki dzieci to fundusze na wsparcie klubu który promuje gminę też powinny się znależć.


autor: ~szoniak16 2017-11-22 16:13:57

avatar Nikt nie wymaga obiektów Bayernu Monachium, wystarczy boisko ze sztucznym oświetleniem żeby można było normalnie trenować.


autor: ~anonim 2017-11-22 19:20:45

avatar mój komentarz nie był wyrazem dezaprobaty dla waszych postulatów . chciałem podkreślić jedynie ten fakt , że pomimo wszelkich przeciwności potraficie osiągać dobre wyniki. zwracam się bezpośrednio do pana szoniaka który raczej nie zrozumiał mojego przekazu a z tego co wiem jest czynnym piłkarzem orła.


autor: szoniak16 2017-11-24 18:14:08

Profil szoniak16 w Futbolowo No faktycznie może źle zrozumiałem Pana anonima. Dobrze, że ktoś docenił dobre wyniki drużyny.
Pozdrawiam!


autor: ~anonim 2017-11-25 15:39:12

avatar ok. również ślę pozdrowienia.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
Orzyc Chorzele   GUKS Orzeł Sypniewo
2018-07-22, 16:00:00

Chorzele

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Narew Ostrołęka - GUKS Orzeł Sypniewo
Błękitni Raciąż - UKS Boruta Kuczbork
KS Wąsewo - Konopianka Konopki
Pełta Karniewo - Kurpik Kadzidło
Rzekunianka Rzekuń - Korona Karolinowo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - ALDO Bartnik Myszyniec

Tabela ligowa

A-klasa » Ciechanów - Ostrołęka

Wyniki

Mecze sparingowe
Orzyc Chorzele GUKS Orzeł Sypniewo

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 28, wczoraj: 298
ogółem: 1 451 660

statystyki szczegółowe