Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

GUKS Orzeł Sypniewo 3-1 Błękitni Raciąż
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Aktualności

Punktacja kanadyjska oraz zawodnicy ukarani kartkami

  • autor: Ugryz39, 2017-11-29 06:56

Czas na podsumowanie ilości zdobytych bramek oraz asyst

Statystyki wyglądają następująco

1.Artur Rawa
  Artur Rawa   26 pkt (23 B + 3 A) 
2. Marcin Gutowski
  Marcin Gutowski   23 pkt (8 B + 15 A) 
3. Karol Żebrowski
  Karol Żebrowski   10 pkt (6 B + 4 A) 
4. Mateusz Turek
  Mateusz Turek   5 pkt (3 B + 2 A) 
5. Paweł Glinka
  Paweł Glinka   4 pkt (1 B + 3 A) 
6. Patryk Sypniewski
  Patryk Sypniewski   4 pkt (2 B + 2 A) 
7. Adrian Beczak
  Adrian Beczak   2 pkt (1 B + 1 A) 
8. Damian Rekosz
  Damian Rekosz   1 pkt (0 B + 1 A) 
9. Przemysław Marcińczyk
  Przemysław Marcińczyk   1 pkt (0 B + 1 A)

Warto jednak podkreślić, że przy dużej ilości bramek swój udział miała cała drużyna! Natomiast jeśli chodzi o otrzymane kartki, to sytuacja a wygląda tak:

1.Michał Sztąberski
  Michał Sztąberski   z 3 
2. Mateusz Turek
  Mateusz Turek   z 2 
3. Adrian Beczak
  Adrian Beczak   z 2 
4. Daniel Śmieciński
  Daniel Śmieciński   z 1 
5. Paweł Glinka
  Paweł Glinka   z 1 
6. Przemysław Marcińczyk
  Przemysław Marcińczyk   z 1 

A tu lideruje nasz stoper !:)

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [172]
 

autor: ~anonim 2017-11-29 16:36:09

avatar Czy będą jakieś roszady w kadrze?.. Jakieś wzmocnienia, odejścia ?


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Kurpik Kadzidło
GUKS Orzeł Sypniewo   Kurpik Kadzidło
2018-10-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
2018-10-13, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
ALDO Bartnik Myszyniec - UKS Boruta Kuczbork
Świt Baranowo - GKS Pokrzywnica
Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń
GUKS Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło
Narew Ostrołęka - Korona Karolinowo
Pełta Karniewo - KS Wąsewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Korona Karolinowo 3:0 Świt Baranowo
KS Wąsewo 0:0 Błękitni Raciąż
Konopianka Konopki 3:0 Narew Ostrołęka
GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck 3:7 ALDO Bartnik Myszyniec
Rzekunianka Rzekuń 8:1 Pełta Karniewo
Kurpik Kadzidło 2:2 UKS Boruta Kuczbork

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 406, wczoraj: 419
ogółem: 1 481 042

statystyki szczegółowe