Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

GUKS Orzeł Sypniewo 3-1 Błękitni Raciąż
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Aktualności

Lokalne turnieje Młodzików Orła

  • autor: MateuszT, 2017-12-18 10:42

Młodzieżowe boje w ŚWIT CUP

Młodzieżowa drużyna Orła Sypniewo( 2006 i młodsi) prowadzona przez Zenona Mierzejewskiego 16 grudnia wybrala się na turniej do Baranowa .Trener nastepująco podzielił swoich zawodników w dwie drużyny:

Orzeł Sypniewo I: Ryłka, Falba, Zalewski, Tyska, jastrzębski, Rybaczyk

Orzeł Sypniewo II: Kachel, Majkowski, Osoliński, Głażewski, J.. Glinka, P. Glinka,Jastrzębski, Czaplicki

 

 Pierwsza drużyna przegrała w finale z gospodarzami turnieju, po serii rzutów karnych. Niestety podobnie było  z drugą drużyną, w meczu o 3 miejsce nasi młodziki przegrali z Koroną Ostrołęką w rzutach karnych i ostatecznie zajęli 4 miejsce. 

Ponadto na turnieju zostaly rozdane nagrody indywidualne, w których został wyróżniony Nasz zawodnik oraz bramkarz  Świtu Baranowo:
 

Hubert Tyska - najlepszy strzelec (12 bramek w 6 spotkaniach)

Bartłomiej Zembrzuski - najlepszy bramkarz (4 puszczone bramki w 6 spotkaniach)

 

Tak przedstawiają się wyniki całego turnieju:

Wyniki meczy grupowych:
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo I 7:0
Świt Baranowo II - Korona Ostrołęka 1:3
 Orzeł Sypniewo I - Korona Ostrołęka 1:2
Świt Baranowo I - Świt Baranowo II 4:1
 Korona Ostrołęka - Orzeł Sypniewo II 1:0
 Orzeł Sypniewo I - Świt Baranowo II 3:0
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo II 4:0
 Korona Ostrołęka - Świt Baranowo I 0:0
 Orzeł Sypniewo II - Świt Baranowo II 2:1
 Orzeł Sypniewo I - Orzeł Sypniewo II 12:2

Tabela:
 1. Świt Baranowo I 9pkt (bramki 15-1)
 2. Korona Ostrołęka 9 pkt (bramki 6-2)
 3. Orzeł Sypniewo I 6pkt
 4. Orzeł Sypniewo II 3pkt
 5. Świt Baranowo II 0pkt

Półfinały:
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo II 2:1
 Korona Ostrołęka - Orzeł Sypniewo I 0:6

Mecz o III miejsce:
 Orzeł Sypniewo II - Korona Ostrołęka 2:2 (d. 3:4)

Mecz o I miejsce:
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo I 2:2 (d. 3:2)

W najbliższym czasie zostanie opisany turniej rocznika 2002 i mlodsi, który odbył się w niedziele 17 grudnia, również w ramach ŚWIT CUP .

Gtatulacje dla zawodników , jak również dla organizatorów za włożoną pracę :)

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [132]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Kurpik Kadzidło
GUKS Orzeł Sypniewo   Kurpik Kadzidło
2018-10-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
2018-10-13, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
ALDO Bartnik Myszyniec - UKS Boruta Kuczbork
Świt Baranowo - GKS Pokrzywnica
Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń
GUKS Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło
Narew Ostrołęka - Korona Karolinowo
Pełta Karniewo - KS Wąsewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Korona Karolinowo 3:0 Świt Baranowo
KS Wąsewo 0:0 Błękitni Raciąż
Konopianka Konopki 3:0 Narew Ostrołęka
GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck 3:7 ALDO Bartnik Myszyniec
Rzekunianka Rzekuń 8:1 Pełta Karniewo
Kurpik Kadzidło 2:2 UKS Boruta Kuczbork

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 399, wczoraj: 419
ogółem: 1 481 035

statystyki szczegółowe