Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-01-03 Okres przygotowawczy
  • 2019-01-03 Rok 2018
  • 2018-12-24 Świąteczne życzenia
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Konopianka Konopki - Rzekunianka Rzekuń 2:1
  • Korona Karolinowo - Jutrzenka Unieck 2:0
  • GKS Pokrzywnica - Pełta Karniewo 2:0
  • Kurpik Kadzidło - Błękitni Raciąż 1:1
  • UKS Boruta Kuczbork - Narew Ostrołęka 4:2
  • GUKS Orzeł Sypniewo - Świt Baranowo 0:0
  • KS Wąsewo - ALDO Bartnik Myszyniec 4:2
  •        

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

GUKS Orzeł Sypniewo 3-1 Błękitni Raciąż
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

Aktualności

Lokalne turnieje Młodzików Orła

  • autor: MateuszT, 2017-12-18 10:42

Młodzieżowe boje w ŚWIT CUP

Młodzieżowa drużyna Orła Sypniewo( 2006 i młodsi) prowadzona przez Zenona Mierzejewskiego 16 grudnia wybrala się na turniej do Baranowa .Trener nastepująco podzielił swoich zawodników w dwie drużyny:

Orzeł Sypniewo I: Ryłka, Falba, Zalewski, Tyska, jastrzębski, Rybaczyk

Orzeł Sypniewo II: Kachel, Majkowski, Osoliński, Głażewski, J.. Glinka, P. Glinka,Jastrzębski, Czaplicki

 

 Pierwsza drużyna przegrała w finale z gospodarzami turnieju, po serii rzutów karnych. Niestety podobnie było  z drugą drużyną, w meczu o 3 miejsce nasi młodziki przegrali z Koroną Ostrołęką w rzutach karnych i ostatecznie zajęli 4 miejsce. 

Ponadto na turnieju zostaly rozdane nagrody indywidualne, w których został wyróżniony Nasz zawodnik oraz bramkarz  Świtu Baranowo:
 

Hubert Tyska - najlepszy strzelec (12 bramek w 6 spotkaniach)

Bartłomiej Zembrzuski - najlepszy bramkarz (4 puszczone bramki w 6 spotkaniach)

 

Tak przedstawiają się wyniki całego turnieju:

Wyniki meczy grupowych:
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo I 7:0
Świt Baranowo II - Korona Ostrołęka 1:3
 Orzeł Sypniewo I - Korona Ostrołęka 1:2
Świt Baranowo I - Świt Baranowo II 4:1
 Korona Ostrołęka - Orzeł Sypniewo II 1:0
 Orzeł Sypniewo I - Świt Baranowo II 3:0
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo II 4:0
 Korona Ostrołęka - Świt Baranowo I 0:0
 Orzeł Sypniewo II - Świt Baranowo II 2:1
 Orzeł Sypniewo I - Orzeł Sypniewo II 12:2

Tabela:
 1. Świt Baranowo I 9pkt (bramki 15-1)
 2. Korona Ostrołęka 9 pkt (bramki 6-2)
 3. Orzeł Sypniewo I 6pkt
 4. Orzeł Sypniewo II 3pkt
 5. Świt Baranowo II 0pkt

Półfinały:
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo II 2:1
 Korona Ostrołęka - Orzeł Sypniewo I 0:6

Mecz o III miejsce:
 Orzeł Sypniewo II - Korona Ostrołęka 2:2 (d. 3:4)

Mecz o I miejsce:
Świt Baranowo I - Orzeł Sypniewo I 2:2 (d. 3:2)

W najbliższym czasie zostanie opisany turniej rocznika 2002 i mlodsi, który odbył się w niedziele 17 grudnia, również w ramach ŚWIT CUP .

Gtatulacje dla zawodników , jak również dla organizatorów za włożoną pracę :)

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [156]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Świt Baranowo
GUKS Orzeł Sypniewo 0:0 Świt Baranowo
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Konopianka Konopki 2:1 Rzekunianka Rzekuń
Korona Karolinowo 2:0 Jutrzenka Unieck
GKS Pokrzywnica 2:0 Pełta Karniewo
Kurpik Kadzidło 1:1 Błękitni Raciąż
UKS Boruta Kuczbork 4:2 Narew Ostrołęka
GUKS Orzeł Sypniewo 0:0 Świt Baranowo
KS Wąsewo 4:2 ALDO Bartnik Myszyniec

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 366, wczoraj: 307
ogółem: 1 518 714

statystyki szczegółowe