Orzeł Sypniewo - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

GUKS Orzeł Sypniewo 3-1 Błękitni Raciąż
Ładowanie...

Ankiety

Które miejsce zajmie Orzel po rundzie jesiennej?

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Aktualności

Młodzieżowe boje w ŚWIT CUP ciąg dalszy

  • autor: MateuszT, 2017-12-20 09:23

Czas na podsumowanie rywalizacji rocznika 2002 i młodsi

17 grudnia w Baranowie odbył się turniej ŚWIT CUP dla rocznika 2002 i młodszych. Trener młodzieżowców Zenon Mierzejewski zdecydował się wystawić 3 zespoły, ze względu na szeroką kadrę. Wszystkie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony.

Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

 I miejsce     Korona Ostrołęka
 II miejsce    Orzeł Sypniewo I
 III miejsce   FC Baroko
 IV miejsce   Orzeł Sypniewo II
 V miejsce    Orzeł Sypniewo III
 VI miejsce   Świt Baranowo I
 VII miejsce  Świt Baranowo II

Składy poszczególnych druzyn GUKS Orła Sypniewo wygladały nastepująco:

Orzeł Sypniewo I: Michał Głażewski, Mikołaj Pieniek, Jan Chełchowski, Adam Waśkiewicz, Bartosz Budny

Orzeł Sypniewo II: Maksymilian Zabielski, Mateusz Osoliński, Mateusz Piechociński, Mateusz Kasproszewski, Gabriel Mościcki

Orzeł Sypniewo III: Aleksander Janczewski, Krystian Milewski, Adrian Goździewski, Daria Kruk, Jakub Cichowski, Olga Łukasiak

Poniżej przedstawiam wyniki wszystkich spotkań :

Świt I-Świt II 3:0
 Korona-Orzeł I 0:1
 Orzeł II- FC Baroko 0:5
 Orzeł III-Świt I 5:1
Świt II-Korona 1:8
 Orzeł I-FC Baroko 1:1
 Orzeł II-Świt I 2:0

Świt II-FC Baroko 1:11
 Orzeł III-Korona 0:5
 Orzeł I-Świt II 10:1
 Orzeł III-Orzeł II 1:4

 FC Baroko-Korona 0:3
Świt I-Orzeł I 1:1
Świt II-Orzeł III 1:10

Świt I- Korona 1:4
 Korona-Orzeł I 5:0
Świt I-FC Baroko 2:7
Świt II-Orzeł II 0:7
 Orzeł III- Orzeł I 5:8
 FC Baroko -Orzeł III 6:1
 Orzeł I-Orzeł II 4:0

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [127]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

GUKS Orzeł Sypniewo Kurpik Kadzidło
GUKS Orzeł Sypniewo   Kurpik Kadzidło
2018-10-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
2018-10-13, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
ALDO Bartnik Myszyniec - UKS Boruta Kuczbork
Świt Baranowo - GKS Pokrzywnica
Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki
Jutrzenka Unieck - Rzekunianka Rzekuń
GUKS Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło
Narew Ostrołęka - Korona Karolinowo
Pełta Karniewo - KS Wąsewo

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Korona Karolinowo 3:0 Świt Baranowo
KS Wąsewo 0:0 Błękitni Raciąż
Konopianka Konopki 3:0 Narew Ostrołęka
GKS Pokrzywnica 3:1 GUKS Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck 3:7 ALDO Bartnik Myszyniec
Rzekunianka Rzekuń 8:1 Pełta Karniewo
Kurpik Kadzidło 2:2 UKS Boruta Kuczbork

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 404, wczoraj: 419
ogółem: 1 481 040

statystyki szczegółowe