Dwa mecze kontrolne za nami

• autor: MateuszT, 2018-02-19 09:44

Wysoka porażka i wysokie zwycięstwo

Pierwsze spotkanie kontrolne zostało rozegrane w Przasnyszu z Iskrą Krasnę. Spotkanie zakończyło się porażką naszej drużyny 6:0. Pierwsza połowa to słaba gra naszego zespołu, czego  efektem było prowadzenie Iskry 4:0. Druga połowa była zdecydowanie lepsza. Szybsza gra piłką, więcej okazji do strzelenia bramek, jednak zawodziła skuteczność. Można wnioskować, że tak słaba skuteczność bierze się z braku odpowiedniej infraskruktury. Trener Gutowski nie posiada miejsca do treningu z drużyną. Warunki atmosferyczne nie pomagają mu w prowadzeniu treningów, treningi odbywają się pobliskich miejscowościach gdzie znajdują się orliki. Konsekwencją czego w meczu nawet w dogodnej sytuacji zawodnicy nie wiedzą do końca co zrobić. Ewidentnie brakuje treningu na dużym boisku.

Iskra Krasne 6-0 GUKS Orzeł Sypniewo

Jeśli chodzi o skład w pierszwszym spotkaniu Orzeł wyszedł w dość eksperymentalnym składzie:

Laćkowski, P.Żebrowski, Sztąberski, Kaczyński, Marcińczyk, K. Żebrowski, Turek, Zalewski, Sypniewski,  Ostrowski, Rawa

W drugiej połowie pojawili się również:

Gutowski, Grodzki, Ziemek, Pichała.

Drugi sparing rozegraliśmy w Baranowie z drużyną Orz Goworowo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:1. Gra zespołu była zdecydowanie lepsza, sporo prostopadłych piłek, zagrań z pierwszej piłki. Aczkolwiek drużyna popełniła również kilka błędów. Przejdźmy jednak to przebiegu spotkania. Pierwsza bramka wpadła po dośrodkowaniu z bocznej części boiska, gdzie Turek przyjął na klatkę piersiową, a Gutowski uderzył z pierwszej piłki w prawy dolny róg bramki. Drużyna z Goworowa nie spodziewanie jednak chwilę później wyrównała, wykorzystując błąd porozumienia naszych zawodników, po którym doszło do rzutu wolnego. Zawodnik Orza bardzo ladnym strzałem bezpośrednio ze stałego fragmentu gry zdobył bramkę. Jednak nasza drużyna odpowiedziała szybko. Mianowicie Turek zagrał klepką z Beczakiem, a ten minął obrońcę i zagrał do Turka, którzy  strzałem z prostego podbicia wyprowadził drużynę na prowadzenie. Trzecią bramkę, jednocześnie debiutancką w barwach Orła strzelił Grodzki, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gutowskiego. Czwartą bramkę zdobył Turek po bardzo ładnie wyprowadzonej kontrze, w  której       w końcowym etapie Zalewski zagrywa piłkę za obrońców i Turek ustala wynik pierwszej połowy.

Druga połowa zaczęła się od szybkiej  bramki naszego zespołu.  Kaczyński pobiegł lewą stroną i zagrał do Turka. a on ograł dwóch obrońców i uderzył nie do obrony. Szóstą bramkę zdobył K.Żebrowski strzelając na do pustej bramki. Kolejną bramkę strzelił Turek ogrywająć dwójkę obrońców Orza. Ósma i dziewiąta bramka wpadła do bardzo ładnych akcjach zespołowych, gdzie Zalewski i Gutowski strzelali do pustej bramki. W drugiej połowie zawodnicy Orza zagroźlili tylko raz w jednej z ostatnich akcji meczu jednach nasza obrona spisała się odpowiednio i nie doprowadziła do utraty bramki

Podsumuwując wynik spotkania mógłbyć zdecydowanie wyższy, jednak ponownie zawiodła skuteczność

W najnliższy weekend zagramy mecz kontrolmy MZKS Narew Ostrołęka w Ostrołęce.

GUKS Orzeł Sypniewo 9-1 Orz Goworowo

4x Turek

2x Gutowski

1x Zalewski

1x Grodzki

1x K.Żebrowski

Skład:

Laćkowski, Ziemek, Grodzki, Sztąberski, Ostrowski, K.Żebrowski, Gutowski, Beczak, Sypniewski, Zalewski, Turek oraz Kaczyński i Marcińczyk

autor: ~kamil 2018-02-20 10:58:20

avatar wysoka porażka z iskrą budzi pewien niepokój.brak infrastruktury w naszej gminie to problem znany nie od dzisiaj.orzeł pokazuje jednak że te niedogodności są do przezwyciężenia. mam nadzieje że to pierwsze koty za płoty.

autor: ~MateuszT 2018-02-20 12:44:48

avatar Do Kamil: Wysoka porażka nie powinna budzić niepokoju, najbliższe mecze kontrolne zweryfikują na co stać zespół w tej rundzie

autor: ~kamil 2018-02-20 15:07:42

avatar oby na wiele . sądzę że obrona pozycji wicelidera jest czymś oczekiwanym i jak najbardziej realnym. szkoda że jesienią przez kontuzje odjechała nam szansa na awans.

autor: ~kamil 2018-02-22 12:28:38

avatar byłem przekonany że do klasy wyżej awansuje tylko jedna drużyna. proszę aby pan upewnił się tego i ewentualnie poinformował mnie w komentarzu .

autor: ~kibic Narwi 2018-02-22 14:37:56

avatar Panowie, a jak spisuje się Mariusz Grodzki? Oprócz tego, że strzelił bramkę? Pozdrawiam Trepę :)

autor: ~kamil 2018-02-22 16:24:46

avatar to dobre pytanie dla pana mateusza . jest blisko drużyny i zna się na rzeczy.

autor: ~Lego 2018-02-22 21:22:40

avatar Napewno awansują dwie :0 heheh a moze nawet 6

autor: ~NLF 2018-02-22 21:29:03

avatar Turek co Ty piszesz. Jedna tylko awansuje na tysiąc procent.

autor: ~MateuszT 2018-02-23 07:16:17

avatar OK PANOWIE. Co do Mariusza i reszty nowych zawodników zapraszam jutro na sparing do Ostrołęki na godzinę 16:00. Sami ocenicie.

autor: ~Kibic 2018-02-25 12:00:00

avatar Opis meczu na Narwi dno normalnie szok. 1 rezerwowy jak weszło 5. Zarysowała się przewaga gości napisało, jak Narew nie mogła wyjść w pierwszej połowie ze swojej polowy.

autor: ~do kibic 2018-02-26 21:16:12

avatar To jest normalny opis nARWi . I tak ze nie napisali ze mieli 1000 okazji a Sypniewo jedno i wykorzystało. Bo przeważnie tak pisza