Raport o grze młodszych roczników

• autor: MateuszT, 2018-05-02 09:50

Dwa odmienne spotkania juniorów oraz zwycięstwa drużyny z rocznika 2007

Drużyna juniorów Orła rozegrała dwa spotkania w ramach rozgrywek ligowych. Odnotowując porażkę i zwycięstwo.

Mianowicie  przegrali z liderem rozgrywek (Nadnarwianka Pułtusk)  na jego terenie w stosunku 6:1. Trener Mierzejewski ma nadzieję,ze była to pierwsza i ostatnia porażka, ponieważ obecnie zespół zajmuję pozycję v-celidera w 1 lidze. Jedyną bramkę w spotkaniu dla Orła zdobył Mikołaj Pieniek.

Kolejnym przeciwnikiem ligowym był zespół z Nowego Miasta. Spotkanie zostało rozegrane na terenie rywala. Juniorzy rozegrali bardzo dobre spotkanie wygrywając 9:1. Trener juniorów stwiedził,  że każdy " trener marzy żeby jego zespół zagrał tak jak zagrali nasi juniorzy, piękne bramki, utrzymywanie się przy piłce i wiele akcji." Swiadczących o dobrym wyszkoleniu technicznym naszych wychowanków, ktore sprawiają, że zawodnikami interesują się inni działacze.

W spotkaniu z drużyną z Nowego Miasta zagrali w skladzie:
Głazewski Michał, Tyska Maciej, Budny Bartosz, Chełchowski Jan, Waśkiewicz Adam, Ślaski Rafał, Tyska Jakub, Rebeliński Robert, Kurowski Adam , Kurowski Paweł, Pieniek Mikołaj
Zagrali również: Milewski Krystian, Gożdziewski Adrian, Cichowski Jakub.

Kolejne spotkanie juniorów zaplanowane zostało na 6 maja. Spotkanie odbędzie się na własnym stadionie o godzinie 15. Przeciwnikiem będzie MKS Ciechanów. Jest to drużyna, ktora w poprzednim sezonie grała w lidze wojewódzkiej. Także zapraszamy na mecz jest szansa, że uda się obejrzeć spotkanie na wysokim poziomie.

Natomiast młodsi rocznik 2007 wygrał ostatnie dwa spotkania i obecnie zajmuję miejsce v-ce lidera w lidze za zespołem z Mławy.
GKS Strzegowo-Orzeł Sypniewo 2-13
Orzeł Sypniewo-Orzyc Chorzele 16-3
skład wyjściowy Milewski Marcin, Żebrowski Kamil, Mroczkowski igor, Kachel Przemysław,Tyska Hubert ,Zalewski Konrad ,Samoraj Bartosz

Zagrali również: Glinka Martyna,Głażewski Jakub,Żebrowski Bartosz,Pieniek Filip,Rybaczyk Miłosz,Krajewski Szymon,Wróblewski Adrian,Brzuzy Miłosz,Dębek Maciej,Perzanowski Szymon,Wywigrosz Zuzanna,Suchołbiak Tomasz

Trener Mierzejewski zaprasza na mecze naszej młodzieży.

autor: ~kamil 2018-05-02 13:19:15

avatar dobrze że młodzi odnoszą jakieś sukcesy. trzeba jednak pomyśleć o tym w jaki sposób ten potencjał wykorzystać i za kilka lat przenieść go na poziom zespołu seniorskiego. takie młode talenty należy bezwzględnie wykorzystywać po to byśmy w przyszłości walczyli o większe cele. w mojej opinii korzystnym rozwiązaniem może być stworzenie drugiego zespołu występującego w rozgrywkach b klasy.starsi juniorzy grając z seniorami zyskują większą pewność siebie i pogłębiają umiejętności.

autor: ~byly 2018-05-02 19:18:30

avatar na klubie teraz spoczywa wielka odpowiedzialność żeby juniorów zagospodarawać jak najwięcej i podnośić umiejętności piłkarskie

autor: ~Do Prezesa Gisztarowicza 2018-05-03 09:35:47

avatar Dobre pytania do Pana co Pan myśli z tymi chłopcami zrobić? I czemu oni nie grają już w seniorach? Po co ściągać ludzi z zewnątrz jak są swoi? Może warto byłoby w nich inwestować, szkolić bo za chwilę będzie za późno?

autor: ~kamil 2018-05-03 11:51:48

avatar wspierać , szkolić i poprzez ewentualne występy na najniższym poziomie rozgrywkowym wprowadzać do pierwszego zespołu seniorskiego. korzystne było by też jasne , konkretne określenie kategorii wiekowych i zasad przejścia z jednej grupy do drugiej. musimy robić wszystko by wychowankowie byli relatywnie dużym wzmocnieniem dla klubu a potem odchodzili do mocniejszych lig.nie można też w przesadnie negatywny sposób podchodzić do piłkarzy pochodzących z innych gmin. wszelakie formy sportowej ksenofobii to obrzydliwa rzecz.

autor: ~anonim 2018-07-07 03:23:56

avatar zabranie 2-3 juniorów do seniorów sprawi że drużyna seniorów sie nie poprawi a drużyna juniorów polci na leb

autor: ~kamil 2018-07-11 19:00:49

avatar drużyna seniorów wiele z tego tytułu nie zyska ale dwóch czy trzech młodych graczy zyska trochę doświadczenia i ogłady piłkarskiej. w razie potrzeby związanej choćby z kontuzjami mogą zwiększać wybór ławki rezerwowych. ekipa juniorska sukcesów odnosić nie musi. jest po to by produkować piłkarzy dla kadry seniorów.