Kolejne sparingi Za Nami

• autor: MateuszT, 2018-08-08 07:58

Minimalna porażka oraz minimalne zwycięstwo

W ostatnim czasie zespół Orła rozegrał dwa spotkania sparingowe z wyżej notowanymi rywalami z ligi okręgowej. Bilans tych spotkań to zwycięstwo oraz porażka.

Zaczeliśmy od minimalnej porażki z drużyną z Jednorożca w stosunku 1:0. Spotkanie było bardzo wyrównane z obu stron nie było zbyt dużej ilości akcji bramkowych. Bramka padła po błędzie defensywy i czujności snajpera z Jednorożca.

W następnym tygodniu rozegraliśmy sparing z drużyną z Krasnego  spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orła 2:1. W przeciwieństwie do poprzedniego spotkania  obie drużyny miały znaczącą ilość sytuacji do strzelenia bramki zawodziła jednak skuteczność piłkarzy oraz dobra dyspozycja bramkarzy. Podsumowując spotkanie pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W  drugiej połowie, jeśli chodzi o posiadanie piłki przeważali zawodnicy Iskry, natomiast to Orzeł miał bardziej klarowne sytuacje do strzelenia gola. Ostatecznie wygraliśmy w stosunku 2:1 po bramce H Żebrowskiego ( as.Turek) oraz bramce samobójczej      (po strzale Zalewskiego).

W najbliższą niedzielę 12.08 rozegramy ostatni sparing z ULKS Ołdaki przed spotkaniem pucharowym, w którym przeciwnikiem będzie Orz Goworowo.