Kończymy przygodę z pucharem

GUKS Orzeł Sypniewo 1-2 Sona Nowe Miasto

Bramkę zdobył: A.Kurowski (as.Turek)

Skład: Glinka,Budny(Gutowski),Ziemek(Sztąberski 45'), Grodzki, Stepnowski, Rekosz, P.Żebrowski, Zalewski, K. Żebrowski, A.Kurowski, Turek

Za dużo by opisywać te spotkania. A więc krótko pierwsza połowa to wyrównane spotkanie. Po pierwszej połowie schodzimy do szatni z remisowym wynikiem 1:1, po pierwszej bramce w seniorze A.Kurowskiego. Goście strzelili bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

Druga połowa to dominacja naszego zespołu i przypadkowa bramka gości, która dała zwycięstwo.

Nie pozwoliliśmy narzucić swojej gry gościom, a sami stworzyliśmy kilkanaście sytuacji. Niestety skuteczność w tym meczu była na tragicznym poziomie i to goście wygrali. Ponadto w ostatniej minucie mieliśmy jeszcze rzut karny, ale również po rzucie karnym wynik nie uległ zmianie i to goście grają dalej. Życzmy powodzenia w dalszej części rozgrywek.

Podsumowując spotkania można stwierdzić, że zagraliśmy na fajnym poziomie tylko nie dopisała skuteczność, mamy nadzieję, że w spotkaniu z Konopianką uda nam się zrehabilitować.